fbpx

Zapytaj o Wycenę

Zapraszamy do bezpłatnej wyceny instalacji klimatyzacji. Wypełnij formularz wyceny, a nasz doradca w ciągu 24h skontaktuje się z Tobą.

Kontakt

Dobry Klimat

Wrocław

}

Godziny otwarcia

Pn – Pt: 8.00 – 18.00

v

Porozmawiajmy

kontakt@dobry-klimat.com
+48 731 298 134
+48 603 508 331

Formularz wyceny

  Ile kosztuje montaż klimatyzacji?
  Cena montażu klimatyzacji uzależniona jest od dwóch głównych czynników – stopnia trudności wykonania instalacji oraz odległości pomiędzy jednostką wewnętrzną i zewnętrzną. Zasada jest taka, że im dłuższa instalacja, tym wyższy koszt i dłuższy czas samego montażu.
  Ile czasu trwa montaż klimatyzacji?
  Czas montażu instalacji uzależniony jest od stopnia skomplikowania instalacji i ilości montowanych urządzeń. Standardowo montaż klimatyzacji w mieszkaniu, domu czy lokalach usługowych wykonujemy w ciągu jednego dnia.
  Jaki wybrać klimatyzator do mieszkania w bloku?
  Dobór odpowiedniego klimatyzatora zawsze wymaga specjalistycznych pomiarów i obliczeń. W przypadku małych mieszkań, najczęściej montowane są klimatyzatory typu split. W mieszkaniach o większej powierzchni (kilka pokoi) zalecany jest montaż systemów typu multi-split. Nasi specjaliści dobiorą optymalną moc i parametry techniczne urządzenia.
  Jak często należy serwisować system klimatyzacji?
  Rekomendujemy by system klimatyzacji był serwisowany dwa razy w roku. Dobrą praktyką jest wykonanie serwisu klimatyzacji w okresie wiosennym oraz jesienią, przed sezonem grzewczym. Jeśli klimatyzator jest użytkowany sporadycznie, serwis może być wykonany raz w roku. Brak systematycznych serwisów systemu klimatyzacji zwiększa ryzyko zanieczyszczenia systemu, co ma negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie.
  Czy mogę otrzymać wycenę montażu klimatyzacji?
  Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny. W celu otrzymania wyceny prosimy o przesłanie niezbędnych informacji, które pozwolą nam na przygotowanie oferty.