fbpx

Profesjonalny serwis klimatyzacji

W upały kluczową rolę w wielu mieszkaniach i biurach odgrywa klimatyzacja. Serwis we Wrocławiu służy temu, aby nie odmawiała ona posłuszeństwa w najważniejszych momentach. Jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że dzisiaj coraz częściej klimatyzacja nie służy już tylko chłodzeniu powietrza, ale również jego oczyszczaniu. Aby klimatyzacja pełniła swoje funkcje w sposób prawidłowy, konieczne są regularne przeglądy i odpowiednie prace serwisowe. Zapewniamy kompleksową pomoc w tym obszarze.

Nasze usługi

Dobór systemów klimatyzacji - Dobry Klimat

Dobór i doradztwo

Profesjonalne doradztwo i dobór rozwiązań, dopasowany do potrzeb użytkownika.

Montaż klimatyzacji - Dobry Klimat

Montaż klimatyzacji

Profesjonalny montaż instalacji klimatycznych w lokalach mieszkalnych, biurach, gabinetach, firmach.

Profesjonalny serwis i naprawa klimatyzacji - Dobry Klimat

Serwis klimatyzacji

Okresowe przeglądy i serwis instalacji klimatyzacji oraz naprawa w razie awarii.

Zapytaj o wycenę projektu

Regularne czyszczenie klimatyzacji 

Zaleca się, aby czyszczenie klimatyzacji Wrocław przeprowadzać co najmniej dwa razy w roku. Powody, dla których należy to robić, są co najmniej 2:

  • zachowanie instalacji w odpowiednim stanie technicznym,
  • troska o jakość powietrza dostarczanego do pomieszczenia.

Zanieczyszczenia, które osiadają w klimatyzacji, mogą powodować uszkodzenia elementów elektrycznych, skraplacza i wszelkich pozostałych elementów. Warto również zauważyć, że powstająca w klimatyzacji wilgoć tworzy doskonałe warunki dla rozwoju mikroorganizmów chorobotwórczych. Największe zagrożenie stanowi rozwój grzybów, które wdmuchiwane wraz z powietrzem do pomieszczenia stwarzają realne zagrożenie dla zdrowia człowieka. Ponadto wilgoć może również powodować korozję, niszczącą metalowe elementy klimatyzacji. Jako profesjonalny serwis klimatyzacji we Wrocławiu wykonujemy kompleksowe jej czyszczenie, jak również pozbywamy się wilgoci i ewentualnych grzybów, jeśli te już powstały.

Serwis klimatyzacji domowej – usuwanie wilgoci

Jako profesjonalny serwis klimatyzacji Wrocław stosujemy najskuteczniejsze metody usuwania wilgoci. Warto zaznaczyć, że czyszczenie klimatyzacji z wilgoci i zanieczyszczeń może się odbywać na kilka sposobów. Coraz popularniejsze staje się ostatnimi czasy ozonowanie, które skutecznie pozbywa się wilgoci, odświeża powierzchnię, a także neutralizuje mikroorganizmy. Skuteczne są również metody: piankowa i ultradźwiękowa. 

W przypadku pojawienia się grzybów, można również zastosować specjalistyczne środki chemiczne. Nasz serwis klimatyzacji domowej posiada profesjonalne środki, o potwierdzonej skuteczności, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla zdrowia. 

Klimatyzacja serwis – na czym polega przegląd klimatyzacji?

Podstawą w trosce o prawidłowe funkcjonowanie klimatyzacji jest wykonywanie regularnych przeglądów. Na czym polega przegląd klimatyzacji Wrocław? W pierwszej kolejności sprawdzamy stan techniczny obudowy oraz poszczególnych elementów, takich jak skraplacz, parownik czy części elektryczne. W razie potrzeby wymieniamy uszkodzone lub zużyte elementy. Przegląd wykonujemy przy każdorazowym czyszczeniu klimatyzacji. 

Klimatyzacja do mieszkania – kompleksowe usługi

Stawiamy na kompleksowość działań, oferując zarówno sprzedaż urządzeń, jak i ich montaż oraz serwis. Jak nikt inny znamy klimatyzację, którą sami montujemy. Dlatego też nasz zespół serwisantów jest gwarancją profesjonalnie wykonanego przeglądu klimatyzacji, jej czyszczenia i ewentualnych napraw.

 

Kontakt

DOBRY KLIMAT - Dariusz Buko

Wrocław

+48 731 298 134

+48 603 508 331

(zapraszam do kontaktu telefonicznego pon-pt 8.00-18.00)

kontakt@dobry-klimat.com