fbpx

Klimatyzacja z montażem Wrocław

Naszym celem jest zaspokojenie wszystkich potrzeb Klienta w zakresie dostarczenia i montażu klimatyzacji. Nasza oferta to klimatyzacja z montażem Wrocław. Usługa jest realizowana w kilku etapach, od wykonania analizy, przez wybór klimatyzatora, po przeprowadzenie profesjonalnego montażu klimatyzacji we Wrocławiu. Oczywiście działamy również w innych, okolicznych miejscowościach.

Nasze usługi

Dobór systemów klimatyzacji - Dobry Klimat

Dobór i doradztwo

Profesjonalne doradztwo i dobór rozwiązań, dopasowany do potrzeb użytkownika.

Montaż klimatyzacji - Dobry Klimat

Montaż klimatyzacji

Profesjonalny montaż instalacji klimatycznych w lokalach mieszkalnych, biurach, gabinetach, firmach.

Profesjonalny serwis i naprawa klimatyzacji - Dobry Klimat

Serwis klimatyzacji

Okresowe przeglądy i serwis instalacji klimatyzacji oraz naprawa w razie awarii.

Zapytaj o wycenę projektu

Montaż klimatyzacji – krok pierwszy

Chcąc spełnić oczekiwania Klienta, każde zlecenie realizujemy indywidualnie. Nawet w przypadku najmniejszych klimatyzatorów, pierwszy krok stanowi analiza. Odwiedzamy miejsce przyszłego montażu instalacji, aby określić:

  • wymaganą moc klimatyzacji,
  • możliwe miejsce montażu instalacji,
  • niezbędne materiały dodatkowe,
  • czas instalacji klimatyzacji,
  • koszt montażu klimatyzacji oraz całej inwestycji.

Powyższe kwestie są uzależnione między innymi od powierzchni pomieszczenia, ale też od jego układu, grubości i rodzaju ścian, charakterystyki budynku i wielu innych czynników.

Profesjonalny montaż klimatyzacji – krok drugi

Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy, określeniu parametrów instalacji klimatyzacyjnej i stworzeniu planu działania, przechodzimy do montażu. Profesjonalny montaż klimatyzacji zwykle przebiega szybko. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w ciągu jednego dnia. W bardziej skomplikowanych sytuacjach proces może się jednak nieco wydłużyć. Za cel stawiamy sobie zadowolenie i komfort Klienta, dlatego też dostosowujemy termin montażu do Klienta i zawsze działamy terminowo.

W niektórych przypadkach zachodzi konieczność montażu klimatyzatora na wysokości lub też instalacji jednostki zewnętrznej w większej odległości od jednostki zewnętrznej. W takich sytuacjach zachodzi konieczność wykorzystania materiałów dodatkowych. Połączenie jednostek wymaga zastosowania rur miedzianych, w tym rur do odprowadzania wody. Dostarczamy wszystkie niezbędne materiały. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów, od renomowanych producentów.

Serwis i napełnianie klimatyzacji Wrocław

Nasza usługa sprzedaży klimatyzacji z montażem we Wrocławiu nie kończy się po oddaniu instalacji do użytku. Czy to klimatyzacja do mieszkania czy też klimatyzacja do biura, wymaga ona stałego nadzoru. Przede wszystkim konieczne jest regularne napełnianie klimatyzacji Wrocław. Każdy z naszych Klientów może liczyć na wsparcie w tym zakresie. Jednak to jeszcze nie wszystko. Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji domowej i biurowej.

Klimatyzacja do biura i mieszkania
Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu, przez co głównie w tym mieście realizujemy zlecenia montażu klimatyzacji. Niemniej jednak przyjmujemy zlecenia również z okolicznych miejscowości. W celu zamówienia klimatyzacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy. Konsultant przedstawi Państwu naszą ofertę, a następnie umówimy się na wizytę w domu lub biurze. Po wykonaniu analizy przygotujemy spersonalizowany projekt klimatyzacji. Po jego akceptacji umówimy dogodny termin profesjonalnego montażu.

Kontakt

DOBRY KLIMAT - Dariusz Buko

Wrocław

+48 731 298 134

+48 603 508 331

(zapraszam do kontaktu telefonicznego pon-pt 8.00-18.00)

kontakt@dobry-klimat.com