fbpx

Klimatyzacja do mieszkania i biura

Marzysz o tym, aby kontrolować temperaturę w pomieszczeniu, w którym spędzasz większość dnia? Męczą Cię upały? Zatem klimatyzacja do mieszkania Wrocław to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Zdecyduje się na montaż profesjonalnych urządzeń, dzięki którym zyskasz kontrolę nad temperaturą.

Nasze usługi

Dobór systemów klimatyzacji - Dobry Klimat

Dobór i doradztwo

Profesjonalne doradztwo i dobór rozwiązań, dopasowany do potrzeb użytkownika.

Montaż klimatyzacji - Dobry Klimat

Montaż klimatyzacji

Profesjonalny montaż instalacji klimatycznych w lokalach mieszkalnych, biurach, gabinetach, firmach.

Profesjonalny serwis i naprawa klimatyzacji - Dobry Klimat

Serwis klimatyzacji

Okresowe przeglądy i serwis instalacji klimatyzacji oraz naprawa w razie awarii.

Zapytaj o wycenę projektu

Klimatyzacja domowa Wrocław – indywidualne dopasowanie

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując klimatyzacją do potrzeb naszych Klientów. Klimatyzacja do mieszkania powinna być dostosowana do jego wymiarów. Pod uwagę należy wziąć nie tylko powierzchnię mieszkania, ale również wysokość. Od tych parametrów zależy bowiem ilość powietrza w pomieszczeniach, a więc wymagana moc klimatyzacji. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy idealnie dopasować instalację klimatyzacyjną do potrzeb Klientów. Dokonujemy niezbędnej analizy oraz doradzamy, jaka klimatyzacja domowa Wrocław będzie optymalnym rozwiązaniem w danej sytuacji. Niemniej ostatecznie decyzja należy oczywiście do Klienta.

Klimatyzacja do biura – zadbaj o siebie i swoich pracowników

Urządzenia klimatyzacyjne sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w biurze. Pracodawca ma obowiązek zapewnienia podwładnym odpowiednich warunków pracy. Utrzymanie optymalnej temperatury to warunek konieczny nie tylko ze względu na wymogi przepisów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. To również kwestia kluczowa dla wydajności pracowników. Dzisiaj klimatyzacja do biura to już w zasadzie standard.

Klimatyzacja serwis – świadczymy kompleksowe usługi

Zajmujemy się montażem, a także oferujemy przegląd klimatyzacji Wrocław. Ponadto nasza oferta dotycząca klimatyzacji to też serwis we Wrocławiu. Innymi słowy, świadczymy kompleksowe usługi, od wyboru urządzeń, ich montażu, a następnie opieki and instalacją. Dzięki zdobywanej latami wiedzy i niemałemu doświadczeniu gwarantujemy pełen profesjonalizm w każdym obszarze naszej działalności.

Kontakt

DOBRY KLIMAT - Dariusz Buko

Wrocław

+48 731 298 134

+48 603 508 331

(zapraszam do kontaktu telefonicznego pon-pt 8.00-18.00)

kontakt@dobry-klimat.com